Nový článek na DRAGONIRUS WEB

14. února 2011 v 19:29 | Mína La Voisin |  Aktuality
Dragonirus web je obsáhlá, neustále aktualizovaná studnice, zabývající se okultismem, esoterikou, magií a dalšími zajímavými věcmi. Nahlédněte proto prosím na DRAGONIRUS WEB, který spravuje můj milovaný muž a s jeho laskavým dovolením mu smím vypomáhat a publikovat na jeho osobních stránkách také své články, za což mu tímto velice děkuji :-*

Nejnovějším článkem je nyní má úvaha "Svět za světem", která si pohrává s myšlenkou existence jiných dimenzí. Mou snahou bylo přiblížit čtenářům toto pojetí existencí, prolínání světů a možnost komunikace s bytostmi, které nesdílí náš časoprostor.

Pokud by vás zajímaly další mé autorské články na webu Dragonirus, dovolím si vám nyní sepsat odkazy, na kterých máte možnost je najít a přečíst :)

Nadpřirozené bytosti
jsou rubrikou, ve kterých jsou publikovány články o vílách, skřítkách, elfech, andělech, ale také plánovaně například o UFO. Mezi mé články v této kategorii patří:
Víly, Elfové, Skřítci, stručně mapující legendy o vílách, skřítkách a elfech.
O lidských ženách z rodu Sídhe, zaměřující se na víly, přebývající v lidských tělech a jejich život, s čímž souvisí také...
Jak se poznají lidské víly neboli test o několika otázkách, kde můžete jednoduše zjistit, zdali ve vašem okolí náhodou nějaká taková lidská víla nežije nebo zdali nejste náhodou jedním z lidí, kteří k tomuto kouzelnému národu patří :)

Vampyrismus
je rubrikou, která se zabývá upíry ze všech možných i nemožných stran. Mezi mé články v této kategorii patří:
Sanguinariani, který můžete též nalézt zde na mém blogu. Zaměřuje se na lidské bytosti, požívající krev.
Adaptovaní upíři pojednává o upírech a jejich možné adaptaci na moderní prostředí, s čímž souvisí také...
Jak poznat adaptované upíry neboli test o 111 otázkách, který zvažuje i rozdíly mezi mužem a ženou a na jehož základě můžete zjistit, zdali máte adaptovaného upíra ve svém okolí, nebo zdali jím jste vy sami a jen o tom nevíte :)
Upíři z hlediska vědecko-filosofického, což je prozatím můj nejnovější a zřejmě též nejobsáhlejší článek, nebo spíše úvaha u fyziologickém bytí upírů.

jest rubrikou, která odhaluje tajemství vlkodlaků a vlčích dětí noci. Mým článkem v této kategorii je:
Vlkodlaci, což je článek pojednávající stručně o problematice vlkodlaků.

Pohanství
je rubrikou zabývající se paganistickými směry víry ze všech možných úhlů. Mými články, včetně úvodního slova, jsou:
Pohanské svátky, tak jak vycházejí ze staré keltské tradice.
Bůh a Bohyně, který stručně informuje o významu Boha a Bohyně, jakožto mužského a ženského aspektu v životě a v přírodě.

je rubrikou zabývající se esoterikou a mystikou obecně, od měsíčních fází přes různé úvahy až k numerologii, astrologii a připravovaným článkům o tarotu, věštění, kyvadlech, minerálech a dalších zajímavých věcech. Mým článkem prozatím je:
Slovo o Magii, což je krátká úvaha nad dnešním magickým boomem a pravým smyslem magie v našich životech.

Dragonirus web dále spravuje rubriky Církevní zlo, odhalující skandály křesťanského světa, Necronomicon, přibližující jednu z nejhledanějších okultních knih světa, Satanismus, zabývající se filosofií a též rituální praxí této zajímavé okultní odnože, Osobnosti, mapující životy zajímavých osobností, neustále se rozrůstající Knihovnu, která obsahuje kompletní přepisy zajímavých tématických knih, včetně těžko sehnatelného přepisu originálu knihy Interview s upírem od Anne Rice, Božstva, popisující různé božské entity a Wicca, poodhalující roušku tajemství tohoto magického "fenoménu".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama