Březen 2011

Aktualizace DRAGONIRUS webu

30. března 2011 v 17:46 | Mína La Voisin |  Aktuality
Na web DRAGONIRUS byl přidán nový článek do sekce Nadpřirozené bytosti. Článek na téma "Vílí kameny, kruhy a rostliny" obsahuje informace o přírodních úkazech, symbolizujících přítomnost víl, popřípadě skřítků a jiných jemněhmotných bytostí. Článek najdete na odkazu https://sites.google.com/site/dragonirus/nadprirozene-bytosti/vili-kameny-kruhy-a-rostliny .


Dragonirus web je obsáhlá, neustále aktualizovaná studnice, zabývající se okultismem, esoterikou, magií a dalšími zajímavými věcmi. Nahlédněte proto prosím na DRAGONIRUS WEB, který spravuje můj milovaný muž a s jeho laskavým dovolením mu smím vypomáhat a publikovat na jeho osobních stránkách také své články, za což mu tímto velice děkuji :-*

Jiná rasa & Noční lovci (Jenny Nowak)

26. března 2011 v 21:43 | Mína La Voisin |  KnihovnaJiná rasa, vydaná již před lety a její volné pokračování, román Noční lovci z pera paní Jenny Nowak, spisovatelky temně nádherných, krví vonících, upírských příběhů, které patří má neskonalá úcta a obdiv a která mne velmi inspiruje při vlastní tvorbě, jsou dalšími knihami, o kterých hodlám napsat recenzi. Možná bude tak trochu zaujatá, jelikož Jenny Nowak je má oblíbená spisovatelka a její romány poznamenaly mé upírské nazírání na svět natolik, že jsem o nich v životě nehlesla ani jedním špatným slovem.
A neudělám to ani teď.


Wulfila, dcera vlka

20. března 2011 v 0:47 | Mína La Voisin |  Aktuality
Dnes jsem měla možnost si v tichu slunečného odpoledne, samozřejmě schovaná za hradbou závěsu, přes tři hodiny číst. Mír a klid mě chvílemi odváděl od řádků knihy k mým vlastním myšlenkám. Hlavou mi pluly obrazy, stíny světa, ozvěny lesů a laskavost květin. Náhle se mi srdce na moment zastavilo a pak se rozbušilo, rozběhlo vstříc vzpomínce, která vytryskla
z hlubin těch nejkrásnějších nezapomenutelností. V mysli jsem opět prožila zážitek, který mne bude provázet do konce života a utvrdil mne, že lidský svět není to, kam patřím.

Zápisník CFS - 19. 3. 2011

19. března 2011 v 20:35 | Mína La Voisin |  Chronický únavový syndrom - Život v polospánku
A je zase hůř... Jak já říkám, "To si zas ze mě život jednou vystřelil". Už si nevím rady se svým tělem, nebo možná mé tělo si neví rady se mnou a se vším okolo. Poslední dny mne ovšem velmi utvrdily v tom, že čím víc stresu zažívám, tím víc se CFS projevuje.
A nejhoršují se jen "běžné" příznaky, které "znám". Objevují se nové, náhodně a zákeřně,
na chvíli či na delší dobu, ale vždycky udeří bez varování.

Zápisník CFS - 16. 3. 2011

16. března 2011 v 22:33 | Mína La Voisin |  Chronický únavový syndrom - Život v polospánku
Všechno mě už tak bolí... Nohy, ruce, záda, hlava... Je mi zle. Je mi zima. Nemám strach ze smrti, nikdy jsem ho neměla. Chci po ní jenom jedno. Aby mi dala předem vědět. Chci mít čas se rozloučit.

Zánik?

16. března 2011 v 16:08 | Mína La Voisin, fotografie novinky.cz |  Autorské články
S naší planetou se něco děje. Jako kdyby se nezadržitelně řítila kamsi do záhuby a my s ní.
V posledních letech svět postihlo nespočetné množství katastrof, dokazujících, že se NĚCO děje. Co se ale děje? A proč jsou lidé hluší, slepí a naprosto nic nevnímají?

Zápisník CFS - 15. 3. 2011

15. března 2011 v 22:13 | Mína La Voisin |  Chronický únavový syndrom - Život v polospánku
Úvodní věta konečně zní - bylo mi dva dny líp.
Následující věta zní - zase přestává.
Další věta - A předtim to taky moc slavný nebylo.

Tajemná místa

15. března 2011 v 16:36 | Mína La Voisin |  Tajemná místa
V celé České Republice můžeme najít mnoho tajemných, záhadných a energeticky zajímavých míst, ať už se jedná o zříceniny, hrady, zámky, kamenné formace, lesy, louky, poutní místa nebo kostely či hřbitovy. Jelikož bydlím v Západních Čechách, kde se to tajemnými místy jen hemží - ačkoliv o tom mnoho lidí ani neví - rozhodla jsem se vás osobně provést po zajímavých místech v okolí mého bydliště a také po dalších místech, které mi bude dovoleno navštívit při různých výletech.

Rituály na přání

12. března 2011 v 18:39 | Mína La Voisin |  Aktuality
Na aukru je opět zveřejněná má aukce RITUÁLŮ NA PŘÁNÍ.


KOUZLA, MAGIE, RITUÁLY NA MÍRU DLE VAŠICH POŽADAVKŮ

Sháníte práci? Štěstí nestojí na Vaší straně? Postrádáte lásku či přátelství? Přichází změna!
Nabízím výrobu specifických rituálů přesně podle VAŠICH potřeb a požadavků!

Jsem čarodějka zabývající se magií, rituály, prací s energií, léčitelstvím, astrálním cestováním, výkladem tarotu, komunikací s duchy a energetickými bytostmi aj. již přes 9 let. 3 roky jsem strávila také jako velekněžka covenu a již několik let jsem v kontaktu s mnoha léčitely a mágy z České republiky, od nichž jsem získala cenné informace.

NABÍZÍM VÝROBU RITUÁLŮ PŘESNĚ PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ A TO V JAKÉKOLIV OBLASTI, AŤ UŽ SE JEDNÁ O LÁSKU, ŠTĚSTÍ, PENÍZE ČI RITUÁLNÍ PRAXI PRO COVENY ČI SAMOSTATNĚ PRACUJÍCÍ ČARODĚJE A ČARODĚJKY!!!

Každý rituál je unikát a cena na aukru je proto orientační od korunky, cena dle domluvy. Ke každému rituálu na přání přidám také potřebné předměty jako jsou např. svíčky, bylinky, polodrahokamy, svěcenou vodu, rituální oleje apod.

KROM RITUÁLŮ NABÍZÍM I VÝROBU AMULETŮ A TALISMANŮ V PODOBĚ LAHVIČEK A DALŠÍ SLUŽBY.

Nabízím možnost platby přes účet či platbu dobírkou.
Kdo nemá účet na aukru a měl by přesto zájem, může napsat komentář
nebo rovnou na mail Banshee.Neferata@seznam.cz
Takhle např. vypadal jeden rituál pro získání peněz :