ČARODĚJNICKÝ OBCHOD MAGIC RAVEN - NABÍDKA NOVÉHO RUČNĚ VYRÁBĚNÉHO ZBOŽÍ!

25. července 2012 v 12:30 | Mína La Voisin |  Aktuality

MAGIC RAVEN - ČARODĚJNICKÝ OBCHOD
NABÍDKA NOVÉHO RUČNĚ VYRÁBĚNÉHO ZBOŽÍ!


MAGICKÝ ČARODĚJNICKÝ POHANSKÝ WICCA VENKOVNÍ (I VNITŘNÍ) DŘEVĚNÝ OLTÁŘ DLE VAŠEHO PŘÁNÍ!!!


Máte představu o dekoračních prvcích, které by byly přímo šité na míru Vašich představ a potřeb? Můžete se s námi o ně podělit a my uděláme maximum, abychom Vám vyhověli, od barevných kresek, přes dekorování vypalováním až po plastické motivy. Podoba oltáře závisí čistě na Vašich přáních! Je možno zdobit oltář symboly, nápisy, obrázky, runami (pokud runy neumíte, ale přáli byste si mít na Vašem oltáři runový nápis, můžete nám jej zaslat v češtině - v latince - a my jej zhotovíme v runách) atd., a to vše dle Vašich konkrétních návrhů a potřeb.

Oltář na fotografiích níže je taktéž vyroben z masivu, je povrchově upraven pro vnitřní i venkovní užívání, v barvě teak. Rozměry: Noha stolu - 80cm výška, 35cm průměr. Deska stolu - 40cm průměr, 2,5cm výška. Na přední straně je zhoroven plastický symbol runy Wunjo, která znázorňuje štěstí a spokojenost.

Přeprava oltáře (v případě, že nezvolíte osobní odběr) je zajišťována přepravní společnosti TopTrans a poštovné se počítá dle požadavků této přepravní firmy (rozměry, hmotnost...) a je tudíž variabilní. Cena oltářů se obvykle pohybuje od 1500-2000Kč, závisí však na náročnosti práce a spotřebě materiálu.-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 StoneRose StoneRose | Web | 5. srpna 2012 v 18:16 | Reagovat

Tyjo ten oltářík je parádní! Ještě trochu delší nožku tý runy a byla by z toho Thurisaz-podle narození moje :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama