Září 2012

NOVINKY

18. září 2012 v 16:22 | Mína La Voisin |  Aktuality
Zdravím :) Po delší době se Vám hlásím s několika novinkami!

Magazín Záhady Života ve svém 8. čísle pro srpen 2012 zveřejnil dva mé autorské články, a to o hradě Loket (zde na blogu můžete najít původní verzi v sekci Tajemná místa pod článkem Loketský hrad, a také upravenou verzi pro Záhady Života v sekci Autorské články a to zde) a dále článek o Elementálech a živlech (jehož původní nikterak neupravenou - a o něco delší než v časopise - verzi si můžete přečíst zde), který byl spojen s článkem od předního českého exorcisty Milana Doležala. Časopis Záhady Života opravdu doporučuji každému, koho zajímá nejen tajemno a okultismus, ale také vědecké bádání, archeologie, zdraví duševní i fyzické a především záhady :)Dne 15. 9. 2012 proběhlo mé první úspěšné focení svatebního obřadu, které bylo pojato jako "placená práce". Stala jsem se "hlavním fotografem" vydařené svatby tatínka mé kamarádky. Drobnou ukázku fotografií můžete vidět níže. Tímto se tedy nabízím jako fotograf pro Vaše oslavy, svatby, promoce, maturitní plesy apod. (v Karlovarském kraji). Profesionální fotografové si za svou práci účtují od 5tisíc výše, takže pokud chcete, můžete zvážit levnější možnost ozvat se na mail MinaLaVoisin@seznam.cz, který využívám jako "pracovní". Na tento mail můžete také směřovat dotazy k objednávkám či přímo objednávky rituálů na přání a dalších magických předmětů z mé nabídky.

Zde je ukázka mých fotografických prací ( pro další mé fotografie navštivte stránku www.wilhelmine.deviantart.com/gallery kde se nachází veškerá má fotografická práce od přírody až po portréty)

Svatba 15. 9.(Fotografie výše byly použity s ohledem na autorská práva osob na nich zobrazených a to konkrétně především paní Janečkové a pana Janečka, jakožto také jejich svědků, dětí, příbuzných, přátel a dalších svatebních hostů, včetně zaměstnanců MěÚ v Nové Roli, proto není možné tyto fotografie jakkoliv kopírovat, stahovat, zveřejňovat na svých stránkách či jinak využívat - ať už komerčně či pro osobní potřebu bez jejich výslovného souhlasu!!! Pokud zjistím, že jsou fotografie využívány bez vědomí mého či osob na nich zobrazených, budu postupovat podle platného zákona o ochraně autorských práv č. 121/2000.)

Živly a jejich Elementálové

18. září 2012 v 15:59 | Mína La Voisin |  Autorské články
Tento článek vyšel v upravené formě v časopisu Záhady Života, v čísle pro srpen (8) 2012. Více zde.

Duchové živlů, kteří hýbou tímto světem. Podstata ohně, vzduchu, země a vody. Bytosti stvořené z plamenů, větru, hlíny a kapek rosy. Prostupuje jimi živelná energie naší planety, jsou skutečnými dětmi Matky Země. Lze je ovládnout? Nebo s nimi alespoň navázat kontakt? Pojďme to tedy nyní zkusit...Loketský hrad - Mysteria/Toulavé boty

18. září 2012 v 15:13 | Mína La Voisin |  Autorské články
Tento článek můžete najít v magazínu Záhady Života v čísle 8 pro měsíc srpen. Více zde. Originál tohoto článku je možno přečíst na mém blogu a to zde.

TAJEMSTVÍ LOKETSKÉHO HRADU

Hrad, tyčící se v historickém centru půvabného západočeského města Loket nad Ohří, ukrývá mnohá tajemství. Říká se, že se v jeho nitru ukrývá drak a ze zdí podzemních prostorů k nám dodnes promlouvají vzpomínky vězněných. Jaká je však pravá funkce této nádherné stavby? Jedná se o energetickou zátku? A stráží věž hradu pozitivní, nebo negativní energii? Na to jsem se za pomoci kyvadla chtěla pokusit přijít...