Říjen 2012

HALLOWEENSKÝ SPECIÁL díl 6.

31. října 2012 v 19:48 | Mína La Voisin |  Filmotéka
Toto je šestý díl Halloweenského filového a knižního speciálu. Předchozích pět dílů můžete najít v rubrice Filmotéka a to konkrétně zde (1), zde (2), zde (3), zde (4) a zde (5).

Dnes je Halloween a proto pro vás mám poslední díl filmového speciálu pro Halloweenský filmový maraton. Bohužel pro nedostatek času nestíhám přidat strašidelné knihy, proto je přidám později. Ale co, hororových knih není nikdy dost ani po zbytek roku! :)

Mám tu poslední výčet zajímavých filmů hodících se pro Halloween a to dokonce 8 libůstek tohoto typu. Takže jdeme na to!

8x Halloweenské libůstky!


HALLOWEENSKÝ SPECIÁL díl 5.

23. října 2012 v 12:27 | Mína La Voisin |  Filmotéka
Toto je čtvrtý díl Halloweenského filového a knižního speciálu. Předchozí čtyři díly můžete najít v rubrice Filmotéka a to konkrétně zde (1), zde (2), zde (3) a zde (4).

Jsem zpátky s Halloweenským seriálem recenzí na knihy a filmy. Dnes pro vás mám tipy na 4 Halloweenské filmy s čarodějným námětem!

Čarodějnice 4x jinak!HALLOWEENSKÝ SPECIÁL díl 4.

22. října 2012 v 21:57 | Mína La Voisin |  Filmotéka
Toto je čtvrtý díl Halloweenského filového a knižního speciálu. První, druhý a třetí díl můžete najít v rubrice Filmotéka a to konkrétně zde (1), zde (2) a zde (3).

Jsem zpátky s Halloweenským seriálem recenzí na knihy a filmy. Dnes vám nabídnu seznam filmečků s jedním z nejznámějších Halloweenských námětů - upírské filmové příběhy!

Upíři 6x jinakHALLOWEENSKÝ SPECIÁL díl 3.

16. října 2012 v 13:25 | Mína La Voisin |  Filmotéka
Toto je třetí díl Halloweenského filového a knižního speciálu. První a druhý díl můžetenajít v rubrice Filmotéka a to konkrétně zde (1) a zde (2).

Jsem zpátky s Halloweenským seriálem recenzí na knihy a filmy. Dnes vám nabídnu speciální seznam filmů - a to 7 snímků pro Halloweenský filmový maraton s Johnnym Deppem!

7x Halloween s Johnnym DeppemHALLOWEENSKÝ SPECIÁL díl 2.

12. října 2012 v 13:45 | Mína La Voisin |  Filmotéka
Toto je druhý díl Halloweenského filového a knižního speciálu. První díl můžete najít v rubrice Filmotéka a to konkrétně zde.


Top 6 hororových srand - Skvělé strašidelné komedie, které vás zaručeně pobaví!HALLOWEENSKÝ SPECIÁL díl 1.

11. října 2012 v 17:00 | Mína La Voisin |  Filmotéka
Svátek duchů, hřbitovních svící a vzpomínání na mrtvé. I když v našich končinách slavíme spíše Dušičky, Halloween, svátek, držící se o 31.říjnu, místo 2. listopadu, pomalu proniká i k nám. Pořádají se maškarní párty, mnoho lidí vydlabává dýně a vystavuje si doma i venku někdy až bizarní dekorace. Značné množství lidí dodržuje staré pohanské tradice. A ujal se ještě jeden zvyk. Místo večírků se party kamarádů scházejí na tzv. "filmový maraton". Zůstávají vzhůru dlouho do noci, nasáčkování před obrazovkou, chroupou čipsy, popíjejí colu a zírají na jeden film za druhým. Taky jsem byla kdysi pozvaná na halloweenský filmový maraton a bylo to fajné. Takže - protože noc strachu, ale i zábavy se blíží, rozhodla jsem se vypsat pár tipů na hrůzyplné i srandovní filmy a také několik návrhů na mrazivé knižní tituly, které se skvěle hodí jako počtení pro dlouhé halloweenské večery.