MAGIC RAVEN - KAMENNÝ OBCHOD

7. prosince 2012 v 17:47 | Mina La Voisin |  Aktuality


Čarodějný obchůdek a esoterické poradenství

MAGIC RAVEN

připravuje

Výklad tarotu
~
Výklad z Vílích karet
~
Věštění za pomoci kyvadla
~
Výroba rituálních a dárkových balíčků, amuletů, talismanů apod. dle Vašeho přání
~
Prodej rituálních předmětů, amuletů, talismanů, dekorací, polodrahokamů apod.
~
Esoterické poradenství
~
a další...

OTEVŘENÍ KAMENNÉHO OBCHŮDKU V CHODOVĚ U KARLOVÝCH VARŮ JE PŘEDBĚŽNĚ PLÁNOVÁNO NA LEDEN 2013.

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 10:00 až 13:00, 14:00 až 18:00

Výklad karet (Tarot, Vílí orákulum)
Magic Raven nabízí různé typy výkladů z tarotových karet. Oblastí, o kterých můžete pomocí tarotu zjistit více je nespočet. Pro zájemce o vykládání je ale připraven nejen klasický tarot, ale také Vílí orákulum. Vílí orákulum Vám pomůže najít správnou cestu za spokojeným životem, neboť tyto karty se používají především jako doplněk k výkladům z tarotu a ukazují, co by bylo dobré v životě pozměnit nebo čemu se více věnovat, aby bylo možné vést spokojenější a šťastnější život. Na výklad karet (ať už tarotu či vílího orákula) je nutné se předem objednat a to buď telefonicky (bližší informace o kontaktech příště) nebo přímo v místě prodejny (bližší informace příště). Objednací dny jsou v úterý a pátek a to od 10:00 do 13:00, následně od 14:00 do 18:00. Je možné se také objednat mimo termín, pokud Vám Vaše možnosti nedovolují přijít v uvedené dny a hodiny. Spokojenost klientů je mým cílem, proto, pokud to bude v mých silách, budu se snažit Vám vyhovět.

Výroba rituálních balíčků na přání
Sháníte práci? Štěstí nestojí na Vaší straně? Postrádáte lásku či přátelství? Přichází změna! Nabízím výrobu rituálních setů přesně dle Vašich potřeb, přání a požadavků a to v jakékoliv oblasti, ať už se jedná o lásku, štěstí, peníze, práci, rodinné vztahy atd. včetně rituálů pro samostatně pracující čaroděje a čarodějky či coveny a magické skupiny. Pročetli jste mnoho knih, podívali se na spoustu webových stránek, ale nikde jste nenašli rituál, který by Vám vyhovoval? Toužíte po rituálu přesně "na míru" Vašim potřebám a požadavkům, který se zkrátka nedá nikde sehnat? Na vymýšlení vlastního rituálu máte málo času a nebo nevíte, jak přesně formulovat Vaše přání a které předměty použít? Magic Raven udělá vše za Vás! Nabízím výrobu rituálů přesně "na míru", dle Vašich požadavků, včetně možnosti objednat rituální set, obsahující spolu s návodem na rituál také všechny předměty, které budete k vykonání rituálu potřebovat (a s informacemi o jejich významu). V balíčku tedy spolu s rituálem můžete najít svíce, bylinky, vykuřovadla, kameny, vonné tyčinky, amulety nebo talismany a další. Vypočítám též vhodné dny k vykonání rituálu a doporučím Vám příhodnou dobu k jeho realizování. V případě nesrovnalostí či pochybností ohledně průběhu rituálu, předmětů apod. Vám nabízím také poradenství. Ukázku rituálů, které byly v rámci Magic Raven již vyrobeny, najdete v rubrice Aktuality a to zde.

Výroba dárkových balíčků na přání
Sháníte kouzelný dárek pro své blízké či známé k narozeninám, svátku, výročí či jiné příležitosti? Chcete potěšit své milované a nebo sami sebe třeba i jen tak? :-) Magický dárkový balíček od Magic Raven udělá radost všem, kdo milují magii, rádi se věnují čarování a nebo zkrátka jen mají rádi pěkné, kouzelné předměty a dekorace. Téma, barva a styl balíčku je jen na Vás a Vašem vkusu, nebo můžete vše nechat na Magic Raven a připravit se na hezké překvapení :-)
Magický balíček pro Vás můžeme sestavit buď menší nebo větší.
Menší balíček obsahuje dekorativní svíčku, kamínkovou vílí lahvičku, dva polodrahokamy a jeden předmět, který je překvapením (může se jednat o sošku, dekorativní předmět, látkový vonný pytlíček atd.). Jako bonus jsou k tomuto balíčku zdarma přidány vonné tyčinky.
Větší balíček obsahuje dekorativní svíčku, kamínkovou vílí lahvičku, bylinkovou lahvičku, tři polodrahokamy a jeden předmět, který je překvapením (může se jednat o sošku, dekorativní předmět, látkový vonný pytlíček atd.) Jako bonus jsou k tomuto balíčku zdarma přidány vonné tyčinky a přívěšek. Ukázku balíčků, které byly v rámci Magic Raven již vyrobeny, najdete v rubrice Aktuality a to zde.

Bylinkové lahvičky
Magic Raven nabízí výrobu amuletů a talismanů na bázi bylinek přesně podle Vašich požadavků a to v jakékoliv oblasti, ať už se jedná o lásku, štěstí, peníze nebo cokoliv jiného. Bylinková lahvička přesně Vašeho přání bude obsahovat směs bylinek, působící v oblasti, kterou si sami zvolíte :) Je možné zvolit mezi dvěmi velikostmi - 5cm a 9cm. Výběr bylinek necháte buď na Magic Raven nebo si dle svého přání můžete vybrat z několika druhů pravých kvalitních sušených bylinek, které jsou objednávány v zahraničí. Bylinkové lahvičky se vystavují v místě, kde se nejčastěji vyskytujeme (např. doma v ložnici, kuchyni apod.), případně je nosíme s sebou na místa, která chceme vystavit jejich působení (např. do práce, na osobní schůzky a pohovory, do školy, mezi přátele a známé atd.). Lahvičky je možné darovat, darovaný by však měl být obeznámen s významem bylin, použitých při jejich výrobě. Lahvičky je také možné otevírat a nechat je po určitou dobu otevřené, je však vhodné je opět uzavírat, aby bylinky neztrácely svou vůni. Ke každé bylinkové lahvičce jsou přidány informace o všech bylinkách, které byly při její výrobě použity, spolu s jejich magickým významem. Ukázku lahviček, které byly v rámci Magic Raven již vyrobeny, najdete v rubrice Aktuality a to zde.

Vílí lahvičky
Chybí Vám v životě hravost, radost, štěstí a smích? Rádi byste navázali kontakt s přírodou, vílami, skřítky, dobrými duchy a svým vnitřním dítětem? Vílí lahvičky jsou vytvořeny speciálně proto, aby do míst, kde se nejraději či nejčastěji zdržujete přilákaly právě tyto krásné jemněhmotné bytosti!
Víly milují blýskavé a barevné věci, zvláště takové, které jsou s láskou vytvořeny a věnovány právě jim. K těmto věcem jsou přitahovány a jejich vlastníkům na oplátku za pokochání se blyštivou barevnou nádherou věnují lásku, ochranu a štěstí. Stačí vystavit vílí lahvičku ve svém bytě, na zahradě, balkonu, v práci či jinde a víly za Vámi přijdou :-)
Vílí lahvička může být malá nebo větší. Plněné jsou kamínky (polodrahokamy) či blyštivým práškem. Kolem hrdla lahvičky je ovázána stužka s přívěškem ve tvaru víly. Ten je možné také sundat a nosit například na krku. Vílí lahvičky jsou vytvářeny buď náhodnou barevnou kombinací (barvy jsou vybírány intuitivně) či na základě Vašeho konkrétního přání. Lze také vytvořit vílí lahvičku s jiným přívěškem, například s přívěškem andílka, srdce, čtyřlístku, kočky, draka a mnoha jiných dalších :-) Ukázku vílích lahviček, které byly v rámci Magic Raven již vyrobeny, najdete v rubrice Aktuality a to zde.

Vykuřovadla
Magic Raven nabízí výrobu vykuřovadel přesně dle Vašich přání! Vykuřovadla jsou vyráběna z pravých kvalitních sušených bylinek, které jsou objednávány v zahraničí a jsou ručně drcena v pravém hmoždíři :-) Ukázku vykuřovadel, které byly v rámci Magic Raven již vyrobeny, najdete v rubrice Aktuality a to zde.

Esoterické poradenství
Zajímá vás, jak magie funguje? Chcete se dozvědět něco o použití barev či kamenů? Váháte s provedením rituálu a hledáte někoho, kdo by Vás krok za krokem provedl celým jeho průběhem a vysvětlil Vám význam předmětů nutných k magické praxi? Rádi byste se magicky chránili, ale nejste si tolik jisti jak na to? Magic Raven zodpoví Vaše otázky! Neostýchejte se zeptat na cokoliv :-)

Další...
Krom výše zmíněného zboží budete moci v prodejně najít i jiné předměty magického významu! Nechte se překvapit :-)
~
V prodejně Magic Raven můžete do budoucna počítat také s rituální místností! Nechcete rituál provádět sami a rádi byste u sebe měli někoho, kdo Vás nasměruje správným směrem? Chybí Vám doma propriety k provedení rituálu? Nemáte místo na vystavění oltáře? V prodejně Magic Raven můžete v blízkém budoucnu takové místo najít. Magic Raven nabízí asistenci při provádění rituálů, ať už budou zakoupeny u nás či jinde, nebo budou napsány Vámi.
~
Necháváte si vykládat karty často? Pak je tato zpráva přímo pro Vás. Každý zákazník, který si nechá 4x vyložit karty (ať už tarot nebo vílí orákulum), může po páté přijít zadarmo!
~
Magie Vás tolik nezajímá, ale znáte ve svém okolí někoho, koho ano? Udělejte mu radost! V prodejně najdete také dárkové certifikáty v různých hodnotách. A pozor - každý, kdo zakoupí dárkový certifikát dostane slevu z jeho ceny nebo malý dárek!
~
Zakládáte si Knihu stínů? Rádi se dozvíte něco zajímavého ze světa okultismu? Sledujte nástěnku v prodejně :-) Každý měsíc nové inforamce o lunárních fázích, čarodějných svátcích a další zajímavosti.

Již brzy další bližší informace!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama